Siatki Na Boisko, Osłony Boiska

1 zdjęcie
Darmowe
ID #12705
Odsłon : 5 / Opublikowany 2 miesięcy temu

Zalety ogrodzenia boisk z siatki polipropylenowej:

-możliwość zastosowania odpowiedniej wysokości ogrodzenia, co zwiększa ochronę i bezpieczeństwo gry młodych sportowców. Ma to szczególne zastosowanie dla boisk szkolnych położonych w pobliżu ruchliwej ulicy. Wysokie ogrodzenia boisk pozwalają jeszcze ochronić szyby pobliskich budynków szkolnych i domów mieszkalnych. 

-siatki z polipropylenu pozbawione są defektów i ostrych krawędzi, dzięki czemu są one w pełni bezpieczne dla zdrowia osób aktywnie wysilających się na boisku. Dodatkowo stanowią ochronę dla piłek, których nie są w stanie przebić. 

wysoka wytrzymałość, co umożliwia ich wieloletnie zastosowanie. Takie ogrodzenia boisk są dodatkowo malowane metodą proszkową i dzięki temu zabezpieczane przed korozją. 

-możliwość zastosowania do siatki specjalnych tłumików drgań, co skutecznie amortyzuje siłę uderzeń, a zarazem je wycisza(do kilku dB).

-W pełni dostosowane do boiska, w którym mają się pojawić.


  

tel. 717 000 382

Dodatkowe informacje

Strona www: siatkiochronne.eu

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  siatki
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Kujawsko-pomorskie
  Brodnica
  Siatki
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  siatki
  Kraj Polska
  Województwo Kujawsko-pomorskie
  Adres Brodnica
  Typ Prywatny
  Siatki Na Boisko, Osłony Boiska - 1/1
  Siatki Na Boisko, Osłony Boiska
  Zalety ogrodzenia boisk z siatki polipropylenowej: -możliwość zastosowania odpowiedniej wysokości ogrodzenia, co zwiększa ochronę i bezpieczeństwo gry młodych sportowców. Ma to szczególne zastosowanie dla boisk szkolnych położonych w pobliżu ruchliwej ulicy. Wysokie ogrodzenia boisk po...
  Darmowe