Wymień się z nami linkiem !!! Kliknij ,aby dodać stronę

Proszę o kontakt

Wycinka drzewa, tel 504-746-203, wycinanie drzew, gałęzi, cena, Wycinanie drzew, przycięcie gałęzi,

Ogrodnicze
Wrzesień 12, 2018
Miasto: Wrocław
Województwo: Dolnośląskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Wrzesień 12, 2018
Numer ogłoszenia: 2828 Odsłon: 31

Opis

Wycinka drzewa, tel 504-746-203, wycinanie drzew, gałęzi, cena,
Wycinanie drzew, krzewów, przycięcie gałęzi, wywóz odpadów zielonych. Usuwanie drzew i krzewów. Pielęgnację drzew owocowych i krzewów. Przycięcie gałęzi, skrócenie żywopłotu, podcięcie pielęgnacyjnej. Utrzymanie zieleni na działce i ogrodzie. Wykonujemy cięcia pielęgnacyjne, prześwietlające i korekcyjne drzewa i żywopłotu. Wycinka drzew, korekcja korony drzewa, usuwanie suchych gałęzi -karczowanie zarośli Porządkowanie terenu po wycince i pracach w ogrodzie wraz z wywozem odpadów.
Chcesz usunąć drzewa i krzewy, które rosną na twojej działce?
Pamiętaj, że musisz dostać zezwolenie. Nie można wycinać drzew i krzewów bez zezwolenia.
Jak uzyskać zgodę na wycinkę drzewa ? Złóż odpowiedni wniosek w urzędzie lub skontaktuj się z nami. Pomożemy przygotować odpowiednią dokumentacje i złożymy wniosek do urzędu. Pozwolenie na wycinkę drzewa. Uzyskanie zezwolenia na wycinkę drzew. Przygotowanie dokumentacji do wniosku, wycinka drzew. Uzyskaj zezwolenie, na usunięcie drzew i krzewów.
Prace porządkowe na działce i w ogrodzie: Podkaszanie, wertykulacja , nasadzanie nawożenie -grabienie liści, prace porządkowe, karczowanie i koszenie zarośli, pielenie oraz strzyżenie żywopłotów i krzewów -opieka i pielęgnacja ogrodów całoroczna i sezonowa opieka nad ogrodem.
Cena do uzgodnienia. tel 504-746-203.

Usługę wykonujemy na miasta Wrocław, Oława, Trzebnica, Siechnice, Jelcz Laskowice, Oleśnica, Długołeka, Czernica, Oleśnica, Kobierzyce.
Cennik do uzgodnienia.
Tel. 504-746-203
http://omegaplus.home.pl/wycinka-drzew-wroclaw/

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Podobne ogłoszenia