Pracownik sprzątający Czeladź

Ogłoszenie dodane w miejscowości Czeladź w kategorii Sprzątanie,czyszczenie

Firma ARMA wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Opis stanowiska:

- utrzymanie czystości ,

Wymagania:

- orzeczenie o niepełnosprawności, godziny pracy do ustalenia z kierownikiem obiektu - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat ,

- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,

- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych po przepracowaniu trzech miesięcy np.

* dofinansowanie do leków co 6 miesięcy,

* dofinansowanie do okularów 350 zł,

* dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł,

* możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd,

Rekrutacja 785510307

Strona www:
Tagi• armakrosno