Praca na kempingu – sprzątanie (darmowe zakwaterowanie i lunch)

1 zdjęcie
Proszę o kontakt
ID #12400
Opublikowany 2 miesięcy temu

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta w Belgii poszukuje osób do pracy:

Miejsce pracy: Belgia, Blier

Praca od zaraz na 2 miesiące

Główne zadania:
- sprzątanie domków campingowych;

- pomoc przy sprzątaniu restauracji na terenie kempingu;

- prace ogólnoporządkowe.

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku (38 godzin pracy w tygodniu);

- stawka 12 euro brutto za godzinę;

- polską umowę zlecenie po delegowaniu;

- darmowe zakwaterowanie;

- darmowy posiłek (lunch w godzinach 12:00-12:30).

Wymagania
- dyspozycyjności do pracy od zaraz - wyjazd jeszcze przed świętami;
- prawo jazdy kat B. – warunek konieczny;
- mile widziana znajomość języka angielskiego;
- mile widziane doświadczenie w pracy za granicą.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres: z.bozowska@derksen-polska.pl lub kontakt pod numerem +48 575 100 025.

Dodatkowe informacje

Słowa kuczowe: • pracabelgiabliersprzątaniecampingkemping

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Lokalizacja

    Polska
    Śląskie
    Gliwice
    Belgia, Blier
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    Martyna
    Kraj Polska
    Województwo Śląskie
    Adres Gliwice
    Typ Prywatny
    Praca na kempingu – sprzątanie (darmowe zakwaterowanie i lunch) - 1/1
    Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta w Belgii poszukuje osób do pracy:   Praca na kempingu – sprzątanie (darmowe zakwaterowanie i lunch) Miejsce pracy: Belgia, Blier Praca od zaraz na 2 miesiące Główne zadania: - sprząt...