Konsultant Telefoniczny - Kraków- linia przychodząca

Ogłoszenie dodane w miejscowości Kraków w kategorii Obsługa klienta

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego  oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Konsultant Telefonicznej Obsługi Klienta -  UMOWA O PRACĘ! -  INFOLINIA PRZYCHODZĄCA

OBOWIĄZKI :

- realizacja procesów obsługi klienta przy wykorzystaniu niebezpośrednich kanałów komunikacji na infolinii przychodzącej

- udzielanie klientom istotnych informacji dotyczących działalności firmy

- obsługa reklamacji oraz wniosków

- odpowiadanie na elektroniczne pytania klientów

- wprowadzanie danych do systemu elektronicznego

- podejmowanie decyzji odnośnie problemów klienta zgonie z procedurami

WYMAGAMY :

- doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta -  konieczne

- sumienność

- komunikatywność

- obsługa MS Office WORD

- mile widziane doświadczenie w pracy z systemami CRM

- umiejętność bezwzrokowego pisania (mile widziana)

OFERUJEMY :

- pracę w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie 2,800 zł brutto + system premiowy

- praca na pełen etat od poniedziałku do piątku (możliwość zatrudnienia również w ramach 1/2 etatu)

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny 790790668

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.