dodawanie ogłoszeń skup aut - kupimyauto.pl
Proszę o kontakt

Kierowca międzynarodowy C+E w Warszawie

Kierowcy
Październik 9, 2017
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Państwo: Polska
Data publikacji: Październik 9, 2017
Numer ogłoszenia: 2506 Odsłon: 5

Opis

Od naszych kandydatów nie pobieramy prowizji, świadczone przez nas usługi są w pełni darmowe.
LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w polskiej firmie transportowej na stanowisko:

Opis stanowiska:
• trasa: Europa zachodnia
• typ naczepy: plandeka
• system pracy: 3/1 lub 4/1

Wymagania:
• prawo jazdy C+E z kodem 95
• karta kierowcy,
• badania lekarskie oraz psychologiczne
• doświadczenia jako kierowca CE po UE minimum rok
• mile widziane podstawy j. niemieckiego lub j. angielskiego

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenia składające się z podstawy 2500/ brutto + diety 50 euro
• polską umowę o pracę oraz świadczenie socjalne
• terminowe wypłaty

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres hr@luksmann.com lub tel. 0048 537 701 000
Więcej informacji na www.luksmann.pl
Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest