dodawanie ogłoszeń skup aut - kupimyauto.pl
Proszę o kontakt

Kierowca międzynarodowy C+E – firanka. Sopot

Kierowcy
Październik 6, 2017
Miasto: Sopot
Województwo: Pomorskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Październik 6, 2017
Numer ogłoszenia: 2476 Odsłon: 3

Opis

Opis stanowiska:
• trasa: Europa Zachodnia
• typ naczepy: firanka
• system pracy: 3/1, 4/1 lub inny

Wymagania:
• prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy
• badanie lekarskie oraz psychologiczne
• minimum 1 rok doświadczenia jako kierowca CE na terenach Europy

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenia składające się z podstawy + diety
• polską umowę o pracę oraz świadczenie socjalne
• terminowe wypłaty

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest