www.swiatogloszen.net.pl/warszawa/pozyczki-dla-wszystkich-zadluzonych/kredyty-pozyczki/pozyczki-dla-bezrobotnych_i2090
Proszę o kontakt

Farmer

Inne
Styczeń 24, 2018
Miasto: Gliwice
Województwo: Śląskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Styczeń 24, 2018
Numer ogłoszenia: 4614 Odsłon: 6

Opis

Miejsce pracy :Alberga, Szwecja

Praca sezonowa na okres 6 miesięcy od 10.04.2018

Obowiązki:

- prace gospodarcze

- prowadzenie tarktora

- różnego rodzaju naprawy

Wymagania:

- prowadzenie własnej działalności gospodarczej

- doświadczenie we wszelkiego rodzaju naprawach

- doświadczenie w pracy przy maszynach rolniczych

- ze względu na specyfikację pracy wymagana jest siła fizyczna i zdrowie

- prawo jazdy kat. T oraz doświadczenie w prowadzeniu traktora

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

- przelot do miejsca pracy i z powrotem do kraju na koszt pracodawcy

- bezpłatne zakwaterowanie

- możliwość pracy sezonowej (6 miesięcy)

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie cv na adres: e.balbierz@derksen-polska.pl +48 517 491 676

Elektryczna nabijarka do gilz papierosowych
www.trezo.com.pl

Skup samochodów :
www.skupautsamochodow.pl

Słowa kluczowe dla ogłoszenia : Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest