Praca za granicą Pomoc kuchenna sezon lato

Proszę o kontakt
ID #11795
Opublikowany 2 miesięcy temu

Euro Recruitment Consulting od 14 lat pośredniczy w zatrudnianiu osób za granicą. Oferujemy najwyższy poziom usług zatrudnienia w malowniczych okolicach Francji. Zapewniamy mieszkanie wraz z wyżywieniem oraz atrakcyjne zarobki na podstawie umowy o pracę. Pomagamy w organizacji przejazdów oraz zapewniamy stały kontakt i pomoc po podjęciu pracy.

Rekrutujemy już na sezon letni! Praca na południu Francji w okolicach St Tropez oraz Lazurowego wybrzeża od marca/kwietnia do września z możliwością pracy przez cały rok! Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Pomocy kuchennej do hotelu 5*, usytuowanego nad Atlantykiem.

Obowiązki:
-Przygotowywanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw
-Przygotowanie produktów na późniejsze potrawy
-Utrzymanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego
-Pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom

Wymagania:
-Minimum roczne doświadczenie na stanowisku pomoc kuchenna/ commis de cuisine
-Konieczna znajomość języka angielskiego natomiast francuskiego mile widziana
-Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:
-Umowę o pracę,
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Bezpłatne zakwaterowanie,
-Pomoc w organizacji przejazdu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy
rekrutacja@erc.ec lub kontakt telefoniczny: 587819111
W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: pomockuch/fr/19

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Dodatkowe informacje

Słowa kuczowe: • pracaza granicafrancjapomockuchenna

Skontaktuj się ze sprzedawcą

    Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.

    Lokalizacja

    Polska
    Pomorskie
    Gdynia
    Uzyskaj wskazówki dojazdu
    ERC
    Kraj Polska
    Województwo Pomorskie
    Adres Gdynia
    Typ Prywatny
    Euro Recruitment Consulting od 14 lat pośredniczy w zatrudnianiu osób za granicą. Oferujemy najwyższy poziom usług zatrudnienia w malowniczych okolicach Francji. Zapewniamy mieszkanie wraz z wyżywieniem oraz atrakcyjne zarobki na podstawie umowy o pracę. Pomagamy w organizacji przejazdó...