Ogłoszenie dodane : Maj 17, 2023 w kategorii :
» Praca » Edukacja » TRENER DO PROWADZENIA SZKOLEŃ Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA CZASEM woj. wielkopolskie

Bez ceny

TRENER DO PROWADZENIA SZKOLEŃ Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA CZASEM woj. wielkopolskie

Ogłoszenia prywatne

Główne zadania na stanowisku:

- Tworzenie i realizowanie szkoleń z zakresu kompetencji miękkich na potrzeby firmy z uwzględnieniem różnorodnych metod i technik uczenia się - Tworzenie i aktualizacja materiałów i programów szkoleniowych - Realizacja dedykowanych warsztatów oraz innych form wsparcia i edukacji dla pracowników wg wytycznych zleceniodawcy - Ciągłe doskonalenie istniejących form edukacyjnych w oparciu o informację zwrotną od zleceniodawcy oraz trendy/ innowacje pojawiające się na rynku

Wymagania:

 - Wykształcenie wyższe, minimum dwa lata doświadczenia (przeprowadzenie min. 200h szkoleń) z zakresu szkoleń o tematyce zarządzania czasem i doskonaleniu kadry administracyjnej uczelni wyższej potwierdzonych dokumentami - Kursy/szkolenia lub inne certyfikaty, dokumenty uprawniające do świadczenia usług - Mile widziane prowadzenie szkoleń z osobami z niepełnosprawnościami

Oferujemy:

 - Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie lub umowy współpracy - Zdobycie ciekawego doświadczenia i rozwój w dziedzinie zasobów ludzkich

Id ogłoszenia : 32975 Liczba odsłon: 14, dzisiaj0