Atrakcyjna, duża działka w Dopiewie
Stan: Używany
Transakcja: Sprzedam

1 - 2 z 2
766500.00 PLN
ID #13677
Odsłon : 4 / Opublikowany 2 tygodni temu
Stan: Używany
Transakcja: Sprzedam

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji - Dopiewo 


 


Mam do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną w oryginalnej lokalizacji. Nieruchomość ma powierzchnię 7301 m2 i położona jest w idealnym miejscu do budowy domu z dala od zgiełku miasta.  Działka w kształcie prostokąta , płaska , niezagospodarowana , nieogrodzona , media (prąd , woda , gaz) znajdują się w ulicy.  Nieruchomość nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego , graniczy z działkami zabudowanymi i przylega bezpośrednio do drogi asfaltowej. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy , szkoła , apteka , bankomat , PKP , autobus itd.


Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! !


"Szczegóły oferty i więcej foto na www.mat-invest.pl. Szukajcie nas na Facebook i YouTube . "


KONTAKT:


Wojciech Matuszak


tel. +48 606468811


 


matinvestbiuro@gmail.com


 W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową.


Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Dodatkowe informacje

Strona www: mat-invest.pl

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Lokalizacja

  Polska
  Wielkopolskie
  Poznań
  Więckowska
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Mat Invest
  Firma MAT INVEST Sp. z o.o. zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie województwa wielkopolskiego , przede wszystkim w Poznaniu i okolicy. W celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej zawarte w PZU. Wieloletnie doświadczenie , zapewnienie profesjonalnej obsługi oraz przestrzeganie etyki zawodowej pozwala nam zaoferować obsługę na najwyższym poziomie. Oferujemy Państwu usługi pośrednictwa w sprzedaży , kupnie , zamianie i wynajmie domów , mieszkań , gruntów oraz lokali komercyjnych. Współpraca z bankami , kancelariami notarialnymi i kancelariami prawnymi pozwala nam zapewnić naszym Klientom znalezienie najlepszego źródła finansowania nieruchomości , kompleksową obsługę notarialną oraz opiekę prawną. Zapraszamy do korzystania z naszych usług !
  Kraj Polska
  Województwo Wielkopolskie
  Adres Poznań
  Typ Prywatny
  Atrakcyjna, duża działka w Dopiewie - 1/2
  Atrakcyjna, duża działka w Dopiewie - 2/2
  Atrakcyjna, duża działka w Dopiewie
  Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji - Dopiewo    Mam do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną w oryginalnej lokalizacji. Nieruchomość ma powierzchnię 7301 m2 i położona jest w idealnym miejscu do budowy domu z dala od zgiełku miasta.  Działka w kształcie prostokąta , płask...
  766500.00 PLN