Szukasz domu z ogrodem! Rezerwuj!

Ogłoszenie dodane w miejscowości Poznań w kategorii Domy

Sprzedam atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Owocowym


Mam do zaoferowania atrakcyjny, funkcjonalnie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na nowym osiedlu Owocowym w Rosnowie/Komornikach.  Budynek ma powierzchnię 108,40 m2. Powierzchnia parteru składa się z salonu z jadalnią (34,80 m2), otwartej kuchni (8,30 m2), przedsionka (7,0 m2), toalety (2,60 m2) i pomieszczenia gospodarczego (2,00 m2). Na piętrze znajdują się trzy sypialnie (13,40 m2, 11,40 m2, 10,60 m2), łazienka (5,40 m2), korytarz (9,00 m2) i garderoba (3,90 m2). Nieruchomość do indywidualnej aranżacji. Kameralna okolica umożliwia zamieszkanie w spokojnej części miejscowości, a własny ogród o powierzchni 367 m2 daje możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu. Bliskość sklepów, szkoły, przedszkola, przychodni, banków, poczty sprawia, że wszystko jest w zasięgu ręki.


Nieruchomość w stanie deweloperskim. Sprzedaż dotyczy drugiego etapu inwestycji.


 Możliwość wyboru prawej lub lewej strony dom oraz wariantu wejścia do budynku (front - bok).


Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! !


"Szczegóły oferty i więcej foto na www.mat-invest.pl. Szukajcie nas na Facebook i YouTube . "


Link do wirtualnej wizyty/filmu (kliknij lub kopiuj) : https://youtu.be/wycLlg2T_5Y


KONTAKT:


Wojciech Matuszak tel. +48606468811 matinvestbiuro@gmail.com


W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową.


Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną


Strona www: mat-invest.eu