Komfortowa posiadłość pod Obornikami

1 - 2 z 2
990000.00 PLN
ID #8877
Opublikowany 2 miesięcy temu

Sprzedam komfortowy dom wolnostojący , funkcjonalnie zaprojektowany i wykończony.


Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjny , komfortowy , funkcjonalnie zaprojektowany i wykończony , dom wolnostojący. Budynek o powierzchni około  480 m2 został starannie wykończony w 2010 roku , posadowiony na przestronnej działce o powierzchni 4251 m2 w cichym i spokojnym miejscu. Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo kameralnej  miejscowości pod Obornikami. Dom wykonany jest z bardzo dobrych materiałów (cegła ceramiczna , okna drewniane z roletami , dobrej jakości dachówka itp). Słoneczny duży salon z częścią stołową w uzupełnieniu z tarasem umożliwia wspólne rodzinne spotkania i organizację przyjęć dla większej ilości osób. Dopełnienie komfortu stanowi zimowy ogród z markizami. Nieruchomość z olbrzymim potencjałem , który można wykorzystać w zależności od upodobań i  potrzeb. Możliwość wykorzystania budynku jako jednorodzinnej rezydencji lub domu dwupokoleniowego z osobnymi wejściami. Dodatkowo na posesji znajduje się wolnostojący dwustanowiskowy garaż. Bardzo duży ogród z licznymi nasadzeniami stanowi idealne uzupełnienie nietuzinkowej posiadłości. W najbliższej okolicy sklep , bank , apteka , szkoła , autobus.


Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! !


"Szczegóły oferty i więcej zdjęć na mat-invest.pl Szukajcie nas na Facebook i YouTube . "


Link do wirtualnej wizyty/filmu (kliknij lub kopiuj)  : https://youtu.be/cONdytSIkjs


 


KONTAKT :


Wojciech Matuszak


tel. +48606468811


matinvestbiuro@gmail.com


 


W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową.


Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Dodatkowe informacje

Strona www: mat-invest.pl

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Lokalizacja

  Polska
  Wielkopolskie
  Oborniki
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Mat Invest
  Firma MAT INVEST Sp. z o.o. zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie województwa wielkopolskiego , przede wszystkim w Poznaniu i okolicy. W celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej zawarte w PZU. Wieloletnie doświadczenie , zapewnienie profesjonalnej obsługi oraz przestrzeganie etyki zawodowej pozwala nam zaoferować obsługę na najwyższym poziomie. Oferujemy Państwu usługi pośrednictwa w sprzedaży , kupnie , zamianie i wynajmie domów , mieszkań , gruntów oraz lokali komercyjnych. Współpraca z bankami , kancelariami notarialnymi i kancelariami prawnymi pozwala nam zapewnić naszym Klientom znalezienie najlepszego źródła finansowania nieruchomości , kompleksową obsługę notarialną oraz opiekę prawną. Zapraszamy do korzystania z naszych usług !
  Kraj Polska
  Województwo Wielkopolskie
  Adres Poznań
  Typ Prywatny
  Komfortowa posiadłość pod Obornikami - 1/2
  Komfortowa posiadłość pod Obornikami - 2/2
  Komfortowa posiadłość pod Obornikami
  Sprzedam komfortowy dom wolnostojący , funkcjonalnie zaprojektowany i wykończony. Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjny , komfortowy , funkcjonalnie zaprojektowany i wykończony , dom wolnostojący. Budynek o powierzchni około  480 m2 został starannie wykończony w 2010 roku , posadowiony na przes...
  990000.00 PLN