Kameralny domek z ogrodem w cenie mieszkania
Transakcja: Sprzedam

1 - 2 z 2
217000.00 PLN
ID #12406
Zmodyfikowany 1 tydzień temu
Transakcja: Sprzedam
Sprzedam kameralny domek z ogrodem w cenie mieszkania.

Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjny , funkcjonalnie zaprojektowany domek wolnostojący. Budynek o powierzchni około 70 m2 z zadaszonym tarasem 22 m2 posadowiony na działce o powierzchni 400 m2 w cichym i spokojnym miejscu. Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo kameralnej miejscowości - Barcinek oddalonej o 15 km od granic Poznania. Domek w 2018 roku przeszedł gruntowną modernizację co pozwala na korzystanie z niego przez cały rok. Została wykonana całkowicie nowa łazienka wyposażona w kabinę prysznicową, nowa kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt AGD , wymieniono pokrycie dachu oraz założono całkowicie nową instalację ogrzewania z piecem na pelet. Możliwość wykorzystania nieruchomości na cele rekreacyjne jak również jako budynek mieszkalny z możliwością zameldowania stwarza szerokie możliwości wykorzystania domu. Ogródek z grillem i wędzarnią wraz z licznymi nasadzeniami stanowi idealne miejsce na odpoczynek.

Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! !
"Szczegóły oferty i więcej zdjęć na mat-invest.pl Szukajcie nas na Facebook i YouTube . "

Link do wirtualnej wizyty/filmu (kliknij lub kopiuj) : https://youtu.be/RbSmJvAjBZ0

KONTAKT :
Wojciech Matuszak
tel. +48606468811
matinvestbiuro@gmail.com

W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Dodatkowe informacje

Strona www: mat-invest.pl

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Lokalizacja

  Polska
  Wielkopolskie
  Pobiedziska
  Barcinek
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Mat Invest
  Firma MAT INVEST Sp. z o.o. zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie województwa wielkopolskiego , przede wszystkim w Poznaniu i okolicy. W celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej zawarte w PZU. Wieloletnie doświadczenie , zapewnienie profesjonalnej obsługi oraz przestrzeganie etyki zawodowej pozwala nam zaoferować obsługę na najwyższym poziomie. Oferujemy Państwu usługi pośrednictwa w sprzedaży , kupnie , zamianie i wynajmie domów , mieszkań , gruntów oraz lokali komercyjnych. Współpraca z bankami , kancelariami notarialnymi i kancelariami prawnymi pozwala nam zapewnić naszym Klientom znalezienie najlepszego źródła finansowania nieruchomości , kompleksową obsługę notarialną oraz opiekę prawną. Zapraszamy do korzystania z naszych usług !
  Kraj Polska
  Województwo Wielkopolskie
  Adres Poznań
  Typ Prywatny
  Kameralny domek z ogrodem w cenie mieszkania - 1/2
  Kameralny domek z ogrodem w cenie mieszkania - 2/2
  Kameralny domek z ogrodem w cenie mieszkania
  Sprzedam kameralny domek z ogrodem w cenie mieszkania. Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjny , funkcjonalnie zaprojektowany domek wolnostojący. Budynek o powierzchni około 70 m2 z zadaszonym tarasem 22 m2 posadowiony na działce o powierzchni 400 m2 w cichym i spokojnym miejscu. Nieruchomość zlokaliz...
  217000.00 PLN