Atrakcyjny dom parterowy pod Poznaniem

Ogłoszenie dodane w miejscowości Poznań w kategorii Domy

Atrakcyjny parterowy dom wolnostojący pod Poznaniem.


Mam do zaoferowania atrakcyjny, funkcjonalnie zaprojektowany parterowy dom wolnostojący. Budynek z dwustanowiskowym garażem z pomieszczeniem gospodarczym daje możliwość dodatkowo zagospodarowania poddasza. Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej części miejscowości Wiórek pod Poznaniem. Sąsiadujące działki zabudowane są budynkami jednorodzinnymi.


Dom składa się z dużego salonu z kominkiem (42m2) połączonego z otwartą, nowoczesną kuchnią (10m2) i jadalnią, trzech sypialni (15m2, 12m2, 11m2), dwóch łazienek (5m2, 4m2) i przedpokoju wraz z przedsionkiem i korytarzem. Zagospodarowana działka o powierzchni 900 m2 daje możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu. Bliskość obiektów handlowo - usługowych, sklepów, szkoły, przedszkola sprawia, że wszystko jest w zasięgu ręki.


 


Serdecznie zapraszam do oglądania nieruchomości ! ! !


"Szczegóły oferty i więcej foto na www.mat-invest.pl. Szukajcie nas na Facebook i YouTube . "


Link do wirtualnej wizyty/filmu (kliknij lub kopiuj) : https://youtu.be/DCX2YwgftZ0


KONTAKT:


Wojciech Matuszak tel. +48606468811 matinvestbiuro@gmail.com


W ramach usługi gwarantujemy pełną obsługę kredytową bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami z wielu banków, którzy dla Państwa nieodpłatnie przygotują ofertę kredytową.


Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Właściciela. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.


Strona www: mat-invest.pl