Wpływ rzeczy materialnych na jakość Twojego życia PORADNIK

Ogłoszenie dodane w miejscowości Środa Wielkopolska w kategorii Inne nauka i edukacja

Książka w formacie mp3 AUDIOBOOK


W odpowiedzi na prośby moich Czytelników - nagranie - słuchowisko na temat, co blokuje szczęście, czyli czy swetry mają duszę? Czy meble, ubrania, biżuteria, pamiątki i inne rzeczy w naszym otoczeniu mogą nam szkodzić? Jak rozpoznać które rzeczy nas blokują, a które uskrzydlają? Czy rzeczy kupione na aukcjach, jako rzeczy używane, mogą przynieść niespodziewane zyski finansowe? Czy prezent urodzinowy może zniszczyć szczęśliwy związek?


W tym słuchowisku omawiam najważniejsze zagadnienia z codziennego życia: na co warto zwrócić uwagę kupując rzeczy, jak rozpoznać rzeczy pozytywne i negatywne, czy rzeczy używane są lepsze od rzeczy nowych, czy sprzedawca ma wpływ na jakość energetyczną sprzedawanych rzeczy, jak oczyszczać posiadane rzeczy, czy wybrać minimalizm czy kolekcjonerstwo i wiele innych. 


Słuchowisko trwa: 01:13:00 - czyli ponad 1 godzinę.   Format mp3 - można odsłuchać na każdym urządzeniu. Zaraz po opłaceniu zamówienia od razu możesz pobrać słuchowisko na Twoje urządzenie, jak to zrobić?


https://mariabucardi.pl/pl/p/Czy-swetry-maja-dusze-Wplyw-mebli%2C-ubran%2C-bizuterii-i-innych-rzeczy-materialnych-na-jakosc-Twojego-zycia-metody-oczyszczania-poradnik-Marii-Bucardi/143